FAQ - to najczęściej zadawane pytania w różnych sprawach.

Poniżej pytania, które już zadano:

1. Jak przesłać kronikę z wykonanych zadań w ramach współzawodnictwa grunwaldzkiego, jeśli jest ona wykonana w oryginalny sposób, np. w formie księgi, albumu itp.?

Każdą część takiej kroniki należy sfotografować lub zeskanować i wraz z opisem, spakować w jeden plik .rar lub .zip i wysłać zgodnie z zasadami opisanymi TUTAJ.

2. Czy zuchy mają obowiązek wykonywać zadanie na rzecz Zlotu Grunwaldzkiego?

W roku harcerskim 2010/2011 nie zostały sprecyzowane wymagania wobec gromad zuchowych w tej sprawie. Jednakże Zespół ds. Współzawodnictwa Grunwaldzkiego gorąco zachęca wszystkie jednostki do wykonania jednego zadania na rzecz Zlotu. Nie trzeba koniecznie prowadzić zajęć. Wystarczy zaangażować się np. w wystrój gniazda, czy w wykonanie pamiątek dla gości Zlotu itp.

Niech Zlot będzie naszym wspólnym przedsięwzięciem - jak na Wspólnotę Drużyn Grunwaldzkich przystało :).